Tabel terapeuți yumeiho din România

Author tools:

 

TERAPEUȚI YUMEIHO ÎN ROMÂNIA ACREDITAȚI DE S.R.Y. ȘI CENTRUL INTERNAȚIONAL DE YUMEIHO DIN JAPONIA

 

NUME

PRENUME

DOMICILIU

DATA GR 3

1

IGA

SORIN

TIMIŞOARA

11/25/96

2

BAICU

MARIA

TIMIŞOARA

2/4/02

3

CHEPEŢAN

CAMELIA

TIMIŞOARA

2/4/02

4

RODEAN

EMILIAN

TIMIŞOARA

7/12/03

5

OSTAP

GIZELA

TIMIŞOARA

8/15/04

6

PERPELICI

IULIAN-ILIE

ARAD

4/3/04

7

DINCĂ

MARIUS-VIOREL

BUCUREŞTI

7/7/05

8

RADU

CARMEN

BRAŞOV

7/14/05

9

CORDIŞ

IOAN OVIDIU

BUCUREŞTI

7/12/06

10

NECULA

ROXANA-MARIA

BUCUREŞTI

6/9/08

11

MANOLOIU

FLORIN

BUCUREŞTI

6/9/08

12

MIRODONE

MIHAI-MARIAN

GALAŢI

2/8/09

13

VORNICESCU

MARIUS

GALAŢI

2/8/09

14

BOLÎNU

DRAGOŞ-DORU

PLOIEŞTI

3/9/09

15

PURCEA

ELENA

BUCUREŞTI

3/9/09

16

PRUTEANU

VIRGIL

GALAŢI

3/9/09

17

BURILEANU

HORIA-ALIN

CRAIOVA

5/10/09

18

DUMITRU

MARIAN

CRAIOVA

5/10/09

19

ANDREI

STELIAN-FLORIN

BISTRIŢA-NĂSĂUD

5/10/09

20

FĂGĂDAR

ILIE-MARCEL

BUCUREŞTI

6/11/09

21

TOPOLNIȚCHI

LOREDANA

BUCUREŞTI

11/27/09

22

APOSTOL

EUGEN

IAŞI

11/27/09

23

CALOTĂ

FLOAREA

BUCUREŞTI

12/20/09

24

NEGOESCU

MIHAELA

BRAŞOV

12/20/09

25

FASOLE

ELENA

BUCUREŞTI

12/20/09

26

POPESCU

ALEXANDRU

BRAŞOV

7/25/10

27

PERIANU

DANA

BRĂILA

7/25/10

28

MELIN

CRISTIAN-CORNELIU

ORADEA

10/3/10

29

DRAGU

ADRIAN

BRĂILA

10/31/10

30

ZAVELCA

LILIANA-ELISABETA

TULCEA

10/31/10

31

SPAITU

MIHAELA

GALAŢI

10/31/10

32

BUDULAN-ABDURAMAN

MARIUS

CONSTANŢA

10/31/10

33

BERDAN

FLORENTINA

FOCȘANI

10/31/10

34

CACENCU

ELENA

BUCUREŞTI

2/20/11

35

PÎNZARU

MIHAELA

IAŞI

3/27/11

36

ŞERBAN

EMILIAN

BUCUREŞTI

3/27/11

37

DUMITRACHE

ADRIAN-STEFAN

CRAIOVA

5/14/11

38

OLTEANU

NICULINA

BRAŞOV

7/17/11

39

LUNGU

BIANCA-ARIANA

TIMIŞOARA

10/8/11

40

IGA

ALEXANDRU-GHEORGHE

TIMIŞOARA

10/8/11

41

IVAŞCU

MARIA

TIMIŞOARA

10/8/11

42

GHEŢA

PETRU-SORIN

LUGOJ

10/8/11

43

COVORAN

GELU

BUCURESTI

11/26/11

44

COMAN

PAULINA

MIHAILESTI-GIURGIU

11/26/11

45

TOPOLNIȚCHI

COSMIN-MIHNEA

BRAȘOV

11/26/11

46

LĂDAR

SANDRA-BEATRIX-C.

CLUJ-NAPOCA

1/22/12

47

SLABU

CIPRIAN-IANCU

CLUJ-NAPOCA

1/22/12

48

NEAGU

IONEL

SLOBOZIA

1/22/12

49

GHILEZAN

CODRUŢA

TIMIŞOARA

2/14/12

50

MUREŞ

CĂTĂLIN-CORNEL

SUCEAVA

3/4/12

51

FANARAGIU

DOREL-FLORIN

IAŞI

3/4/12

52

NEGRU-AMAN

NICOLAE-BOGDAN

TIMIŞOARA

4/2/12

53

AVRAM

GETA

ARAD

4/2/12

54

CĂRĂDAN

PAUL

BUCUREŞTI

4/2/12

55

PETRACHE

MARIAN

BUCUREŞTI

5/5/12

56

MOLDOVEANU

EVA-NICOLETA

CRAIOVA

5/27/12

57

STANIMIR

OCTAVIAN

CRAIOVA

5/27/12

58

PREDOI

OCTAVIAN

CRAIOVA

5/27/12

59

CHELARU

ERZSEBET-HAJNAL

CLUJ-NAPOCA

6/17/12

60

CĂȘUNEANU

ELENA-LAURA

CONSTANŢA

7/28/12

61

IONIȚĂ

MARIA-MAGDALENA

BRAȘOV

7/28/12

62

ZEKANY

VINETO-ȘTEFAN

BUZĂU

7/28/12

63

SZABO

ZSUZSANNA

MIERCUREA CIUC

8/5/12

64

VĂSUI

DANIEL

BRAȘOV

8/5/12

65

DRĂGAN

VALI

TULCEA

9/16/12

66

GHELȚ

ANDREI

BUCUREŞTI

11/18/12

67

FERENȚ

LORANT

CLUJ-NAPOCA

1/27/13

68

MESEȘAN

MONICA-SANDRA

CLUJ-NAPOCA

1/27/13

69

SZEKELY

ERIKA-OLIVIA

CLUJ-NAPOCA

1/27/13

70

CHIOREAN

CLAUDIA

CLUJ-NAPOCA

1/27/13

71

GROZAV

RAMONA-FLAVIA

CLUJ-NAPOCA

1/27/13

72

FLORESCU

COSMIN

BACĂU

2/24/13

73

IRIMESCU

ANDREEA

BRAȘOV

2/24/13

74

POP

LAURA-CAMELIA

TIMIŞOARA

3/24/13

75

SPÂNU

NICOLETA-MAGDALENA

BUCUREȘTI

4/21/13

76

CÎNTĂREȚU

GIGEL

BUCUREȘTI

4/21/13

77

PRIP

NICOLAE

CONSTANŢA

4/21/13

78

PLĂEȘU

NICOLAE

BUCUREȘTI

4/21/13

79

ȘIȘU

ANA-MARIA

CRAIOVA

6/2/13

80

FARMAZON

IONEL-IRINEL

CRAIOVA

6/2/13

81

TARACHIU

RĂDIȚA

BRĂILA

6/21/13

82

STAMATE

ELENA

GALAŢI

6/21/13

83

DĂNILĂ

LUCIAN

GALAŢI

6/21/13

84

STĂNULEȚ

GABRIEL

GALAŢI

6/21/13

85

TER HORST

MARLENA

GALAŢI

6/21/13

86

IONAȘCU

NICOLETA-CLAUDIA

GALAŢI

6/21/13

87

KAMEN

MARIANA

BUCUREȘTI

4/20/13

88

TOTH

ANNA-MARIA

SFÂNTU GHEORGHE

2/28/13

89

OPREA

CRISTIANA-LAURA

BRAȘOV

8/3/13

90

POTORAC

LEONTIN

IAŞI

9/14/13

91

DUCEAC

FLORIN-CONSTANTIN

SUCEAVA

9/14/13

92

BURSUC

MIHAI

BUCUREȘTI

11/23/13

93

PREDA

VALENTIN-GH.

BUCUREȘTI

11/23/13

94

BOLOZAN

CECILIA

BUCUREȘTI

11/23/13

95

BURNETE

IONUȚ

BUCUREȘTI

11/23/13

96

RĂDEANU

DOINA

IAŞI

12/14/13

97

CÎRSTOIU

SIMONA-ADRIANA

IAŞI

12/14/13

98

CHIŞ

IRINA

BISTRIŢA-NĂSĂUD

1/19/14

99

BĂRBOS

FLORIN

BISTRIŢA-NĂSĂUD

1/19/14

100

POP

AUREL

BISTRIŢA-NĂSĂUD

1/19/14

101

COLEAȘĂ

MĂRIOARA

TULCEA

2/9/14

102

RAPOTAN

IONEL

GALAŢI

2/9/14

103

MATE

ATTILA

BARAOLT

3/1/14

104

DOBRESCU

ADRIAN

BRAȘOV

3/1/14

105

ACHIM

MARIAN

CONSTANŢA

3/12/14

106

APOSTOL

LILIANA

IAŞI

6/21/14

107

TODIREANU

VALENTINA-IVONA

SUCEAVA

6/21/14

108

GIOADĂ

GEORGIAN

TULCEA

11/16/14

109

SÂRBU

MARIAN-DRAGOȘ

BUCUREȘTI

11/16/14

110

TOMA

MARIANA

BUCUREȘTI

11/16/14

111

DRAGOȘ

ANDREEA

TIMIŞOARA

12/5/14

112

KLEIN

DENIS

TIMIŞOARA

12/5/14

113

GAGA

DELIA-ADRIANA

CLUJ-NAPOCA

1/24/15

114

GHERASIM

NICOLETA-GABRIELA

BRAȘOV

3/1/15

115

BÂRLOG

ADRIAN-FLORIN

BUCUREȘTI

3/25/15

116

MUREȘ

TEOFIL

SUCEAVA

3/25/15

117

BULEANDRĂ

CĂTĂLINA

MORENI

3/25/15

118

MITESC

FLORINA

SIMERIA

4/25/15

119

COSTIUG

NICULAI-COSTEL

SUCEAVA

6/13/15

120

RUSU

MARIA-SICA

SUCEAVA

6/13/15

121

SZEKELY

ISTVAN

TÂRGU SECUIESC

8/6/15

122

TĂTARU

MIHAELA

BUZĂU

8/6/15

123

KÖTELES

CSILLA-BOGLÁRKA

ORADEA

10/31/15

124

NICULICEA

DANIEL-CONSTANTIN

DEVA

10/31/15

125

ONU

ANCA-OANA

TIMIŞOARA

10/31/15

126

IVAN

DANIELA

BUCUREȘTI

12/5/15

127

CHIOVEANU

CORNELIA

BUCUREȘTI

12/5/15

128

ANUTEI

DRAGOS

BUCUREȘTI

12/5/15

129

AGAPIN

CIPRIAN

BUCUREȘTI

12/5/15

130

RICHIȚEANU

ALEXANDRU

BUCUREȘTI

12/5/15

131

ELEKES

IANOS

CLUJ-NAPOCA

1/24/16

132

TUROS

ELEMER

CLUJ-NAPOCA

1/24/16

133

BORZAȘI

NICOLAE

DEJ

1/24/16

134

MAN

ANNA-MARIA

CLUJ-NAPOCA

1/24/16

135

KEREKES

CSABA

SFÂNTU GHEORGHE

2/21/16

136

GABOR

IULIAN-MAXIMILIAN

BACĂU

2/21/16

137

BUNEA

FELICIA

BRAȘOV

2/21/16

138

MIHAI

DANIEL

TIMIŞOARA

3/12/16

139

COȘARIU

CRISTIAN-FLORIN

TIMIŞOARA

3/12/16

140

PASCU

GEORGE-MIHAI

BUCUREȘTI

4/9/16

141

BOTA

VASILE-MARIAN

VIȘEUL DE SUS

6/11/16

142

BORDAS

ANETTE-BRIGITTA

ORADEA

29.10.2016

143

ALECSUC

ANAMARIA

ORADEA

29.10.2016

144

NEAGU

GABRIELA

CARANSEBES

29.10.2016

145

MIHU

GEORGIAN

FOCȘANI

13.11.2016

146

MANOLIU

CĂTĂLIN

BUCURESTI

10.12.2016

147

CIORANU

ANDREI-BOGDAN

CONSTANŢA

10.12.2016

148

ANDRIAN

DAN-ANDREI

BACĂU

10.12.2016

149

KEMENYFI

ISTVAN

CLUJ-NAPOCA

1/22/17

150

ATUDOREI

CRINA-MELANIA

BRAȘOV

2/11/17

151

IGNAT

VALENTIN

IAŞI

04.03.2017

152

BRAGHIȚANU

OLGA

IAŞI

04.03.2017

153

CHIHAIA

CRISTIAN

SUCEAVA

04.03.2017

154

PANTEA

LUCIA-CARMEN

ORADEA

6/10/17

155

PAVĂL

DRAGOȘ-FLORIAN

BUCUREŞTI

6/24/17

156

PLETEA

VIOREL

BUCUREŞTI

6/24/17

157

PREDA

CARMEN-DANIELA

BUCUREŞTI

6/24/17

158

RINALDI

IULIA-RALUCA

BUCUREŞTI

08.10.2017

159

VULPOIU

DORIN

BRAȘOV

14.10.2017

160

DABA

FLORENTINA

BACĂU

12.11.2017

161

TEMELIE

IONELA-SIMONA

BUCUREŞTI

25.11.2017

162

NICULAE

DANIEL

BUCUREŞTI

25.11.2017

163

STOIAN

IONEL

VASLUI

16.12.2017

164

KISS

ENIKO-NOEMI

CLUJ-NAPOCA

31.07.2016

165

NICORICIU

DELIA-ANA-MARIA

CLUJ-NAPOCA

28.01.2018

166

PATRICHE

HORAȚIU

BUCUREŞTI

28.01.2018

167

COSMOVICI

MIHAI

CLUJ-NAPOCA

28.01.2018

 

Undefined